Kelionių organizatorių COVID-19 kelionių apsauga

Mieli keliautojai,

Atsižvelgdami į COVID-19 epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir suprasdami keliautojų nerimą, nes pasaulinė pandemija gali netikėtai sugriauti kelionių planus, kelionių organizatoriai pateikia sąlygas, kurios padės ramiai planuoti savo atostogas.

 

TEZ TOUR organizatoriaus apsauga "Keliauk be COVID"
 

Akcijos sąlygos:

1. Jeigu likus mažiau nei 14-kai dienų iki kelionės pradžios keliautojas susirgo COVID-19, pateikęs ligą patvirtinančius dokumentus jis gali pasirinkti vieną iš šių alternatyvų:

 • nemokamai keisti užsakyme esančius asmenis;
 • keisti kelionės datą sistemoje galiojančiomis kainomis.Taikomas kelionės keitimo mokestis 10% atšauktos kelionės kainos. Likusi įmokėta suma užskaitoma naujai kelionei;
 • teikti prašymą dėl 80% sumokėtos sumos grąžinimo per 14 dienų.

2. Jeigu keliautojas negali vykti į kelionę, nes 14 dienų turi izoliuotis dėl artimo kontakto su sergančiuoju COVID-19, jis gali pasirinkti vieną iš šių alternatyvų:

 • nemokamai keisti užsakyme esančius keliautojus;
 • teikti prašymą dėl pinigų grąžinimo pagal sutarties sąlygas.


 Akcija galioja:

 • visoms, iki 2021 m. balandžio 1 d. įsigytoms kelionėms, kai užsakomas pilnas kelionės paketas užsakomaisiais skrydžiais; 
 • visiems užsakyme nurodytiems asmenims;
 • jei teigiamą tyrimą patvirtinantis ir keliautoją identifikuojantis dokumentas (tyrimo rezultato kopija, nedarbingumo pažymėjimo kopija, ar kt.) pateikiamas ne vėliau kaip 24 val. nuo jo išdavimo ir likus ne mažiau, kaip 24 val. iki keliоnės pradžios.

 

TIKETA TOUR organizatoriaus apsauga

 • Kelionės apsauga automatiškai įtraukiama sudarant sutartį.
 • Suteikiama galimybė vieną kartą nemokamai keisti kelionės datą, trukmę, kambario tipą, vieną keliautoją numeryje, bet ne vėliau kaip 30 dienų iki kelionės pradžios.
 • Suteikiama galimybė nemokamai keisti kelionės datą, jei pateikiamas teigiamas covid-19 testo rezultatas, likus ne mažiau kaip 48 val iki skrydžio.

Akcija galioja užsakymams iki 2021.03.31 23:59 val.

  

TUI BALTICS organizatoriaus apsauga "Saugus ir pigus"

 • vieną kartą nemokamai keiskite keliautojų vardą ir/ar pavardę;
 • vieną kartą nemokamai keiskite viešbutį, kelionės datą, kambario tipą, kelionės datą ir/ar trukmę;
 • nemokamai pasinaudoti SPECIALIOSIOMIS COVID sąlygomis, kurios leis koreguoti atostogų planus likus 48 val. iki išvykimo, jei patvirtinamas teigiamas COVID-19 testo rezultatas.

          COVID-19 taisyklės suteiks galimybę:

                 a) vieną kartą pakeisti kelionės datą (keitimai atliekami pagal galiojančias tos dienos kainas);
                 b) vieną kartą keisti keliautojo vardą ir pavardę ;

                 c) jei turistas keitimo dieną neturi numatęs naujos kelionės datos, jam gali būti išduodamas kelionės kuponas.

 

Akcija galioja visą kovo mėn. užsakant kelionės paketus į vasaros kryptis - Antaliją, Kretą ar Burgasą.

 

 

ITAKA Lietuva organizatoriaus apsauga "COVID keitimo garantija"

  • Multi pakeitimų garantija: nemokamai ir neribotai pakeisti užsakyme šalį, viešbutį, datą, trukmę (išskyrus į trumpesnę atostogų trukmę) likus ne mažiau negu 21 dienai iki išvykimo:

                   a) pasikeitus, jeigu išlieka toks pats keliaujančių skaičius, naujo užsakymo kaina negali būti mažesnė nei pirminiame užsakyme. Pakeistiems užsakymams kainos skaičiuojamos pagal pirminio užsakymo atlikimo dieną galiojusias kainas;
                   b) taikoma tik kelionėms su užsakomaisiais skrydžiais;

                          

  • COVID-19 keitimo garantija: tai galimybė atšauktą kelionę esant teigiamam testo rezultatui prieš skrydį ar būtinybei izoliuotis pasikeisti į kitą datą:

                 a) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA bus taikoma visai rezervacijai. Būtina pranešti iš karto tik sužinojus apie izoliaciją, t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija.
                 b) 
keliautojas prieš 72 val. iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po teigiamo testo rezultato gavimo. 

                 c) atšaukto užsakymo įmokėta suma bus perkelta naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites.

 

Akcija galioja iki kovo 31 dienos 2021 metų vasaros, pavasario ir rudens kelionėms.