Išankstinės kelionės

TUI-Vasaros-kelioniu-ispardavimas-2020-LT.jpg 

 

IŠANKSTINIAI KELIONIŲ PARDAVIMAI “VASARA 2020” 
4-asis etapas iki 2019 11 30
Privalumai: 

 

  • vieną kartą nemokamai keiskite keliautojų vardą ir/ar pavardę; 
  • vieną kartą nemokamai keiskite viešbutį, kelionės datą, kambario tipą ar trukmę; 
  • avansas tik 50 EUR suaugusiam asmeniui ir 15 EUR vaikui. 

 

 
 
1. Išankstinių kelionių pardavimų sąlygos galioja TUI Baltics kelionėms į Turkiją, vykstančioms laikotarpiu nuo 2020-03-31 iki 2020-11-15. 
2. Išankstinių pardavimų sąlygos taikomos tik užsakius pilną kelionės paketą (į kurį įskaičiuoti skrydis, viešbutis, pervežimas, oro uosto mokestis). Papildomoms paslaugoms išankstinių pardavimų sąlygos - netaikomas. 
3. Pradinė įmoka, užsakant kelionę iš anksto: 50 EUR/suaugusiam ir 15 EUR/vaikui (2-11,99 m.) Likusi kelionės kainos dalis turi būti sumokėta ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo. 
4. Turistas, įsigijęs kelionę išankstinių pardavimų metu, gali vieną kartą nemokamai keisti keliautojų vardą ir/ar pavardę ir viešbutį, kelionės datą, kambario tipą ar trukmę, bet ne vėliau kaip likus 30 dienų iki išvykimo. Keičiant viešbutį, kelionės datą, kambario tipą ar kelionės trukmę, kelionės paketo kaina perskaičiuojama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas. 
5. Jei Turistas pageidauja keisti keliautojų vardą ir/ar pavardę, užsakymą ar atsisakyti kelionės likus mažiau nei 30 dienų iki išvykimo, remiantis bendrosiomis kelionės sutarties sąlygomis, gali būti taikomi papildomi kelionės keitimo/atšaukimo mokesčiai. Jei Turistas kelionės atsisako, jo sumokėta pradinė įmoka (50 EUR/suaugusiam ir 15 EUR/vaikui (2-11,99 m.) laikoma kelionių organizatoriaus administraciniu mokesčiu ir yra negrąžinamas.
6. Išankstinių pardavimų sąlygos yra neatskiriama Bendrųjų kelionės sutarties sąlygų dalis.
7. Išankstinių pardavimų sąlygos taikomos tik TUI Baltics nurodytu laikotarpiu ir kelionėms.
8. Visi tarp sutarties šalių kilę ginčai dėl Išankstinių pardavimų sąlygų sprendžiami atsižvelgiant į Bendrąsias kelionės sutarties sąlygas.
9. Pasirašydamas šį dokumentą, Turistas patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Išankstinių pardavimų sąlygomis, prieš pasirašydamas bendrąją kelionės Sutartį.