Keliaujantiems į Sakartvelą

Mieli keliautojai,  rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

 

KELIAUJANTIEMS Į SAKARTVELĄ 

     

Vakcinuotiems Nevakcinuotiems/Nepersirgusiems

Persirgusiems

Išimtys Anketos pildymas Apribojimai šalyje

ES Covid Skiepų sertifikatas.

 

Tinkamos vakcinos: Pfizer, AstraZeneca AB, MODERNA BIOTECH, Janssen-Cilag International NV, Sputnik V, Sinopharm.

 

Sertifikatas galioja nuo 14 dienų iki 270 dienų po paskutinio skiepo (pilnos vakcinacijos programos ar sustiprinamosios dozės).

Asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 10 metų) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į Gruziją atlikto COVID–19 PGR tyrimo rezultatą. Pastaba! Antigenų testas keliaujant į Gruziją nėra pripažįstamas.

Persirgę asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 10 metų) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į Gruziją atlikto COVID–19 PGR tyrimo rezultatą.

Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja. Tokiems asmenims privaloma turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 PGR testo neigiamą rezultatą.

Vaikams iki 10 metų sertifikatai ar testai nėra būtini.

 

Jei asmuo turi dokumentą įrodantį, jog buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir praėjus pilnai 14 dienų laikotarpiui nuo paskutiniojo skiepo iki atvykimo į Gruziją, PGR testas nebūtinas.

Prieš skrendant į Gruziją, visiems keliautojams (suaugusiems, vaikams ir kūdikiams) būtina užpildyti elektroninę anketą.

- Visose viešose uždarose ir atvirose  vietose: gatvėje, lauke, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus, privaloma dėvėti medicinines veido kaukes. Bauda už kaukės nedėvėjimą - 20 Larių.

 - Reikalavimas dėvėti kaukę netaikomas vaikams iki 6 m. ir asmenims, turintiems kvėpavimo takų problemų bei kai kuriuos kitus sutrikimus, dėl kurių negalima dėvėti kaukės.

 - Restoranų viduje prie staliuko galima sėdėti po 10 asmenų, lauke – po 15.

 - Galima švęsti vestuves, jubiliejus.

 - Nustoja dirbti Covid viešbučiai, nebematuojama temperatūra, nebėra atstumų ribojimo.

 - Nuo kovo 4 dienos pradeda dirbti naktiniai klubai, užpildymas – 60%.

 - Nuo kovo 15 dienos galima vesti seminarus, mokymus ir konferencijas.

 Skubios pagalbos numeris Gruzijoje 112.

  Informacija dėl testų atlikimo Gruzijoje (trečią dieną po atvykimo ir prieš skrydį į Lietuvą):

  • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo trečią dieną po atvykimo ir prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Gruzijoje susitikimo metu.

  • Testų atlikimui būtina užsiregistruoti atvykus į Gruziją informacinio susitikimo metu pas „Tez Tour“ atstovą.

  • COVID-19 tyrimo kainos, užsisakant per Tez Tour atstovą: PGR metodu - 100 Larių (apie 27 Eurai), antigenų testas - 50 Larių (apie 14 -Eurų).

  • Testų atlikimui, galima registruotis ir vykti į klinikas ar laboratorijas savarankiškai. PGR testo kaina nuvykus savarankiškai 150-200 Larių (apie 50-85 USD doleriai).

  • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):

  • Jeigu atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame to paties ar kito viešbučio kambaryje mažiausiai 10 dienų, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos). Atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą atsakymą turistas gali laisvai toliau atostogauti arba išvykti į Lietuvą. Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas, įsigijęs pilną kelionės paketą, negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o viešbutis nedengia apgyvendinimo išlaidų, TEZ TOUR įsipareigoja savo sąskaita padengti viešbučio apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas iki pilno keliautojo pasveikimo (svečiams gali tekti persikraustyti į karantino viešbutį).

  • Pakartotinas testas atliekamas keliautojo sąskaita.

  • Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo nustatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas. Tačiau TEZ TOUR atstovai pasistengs padėti pakeisti ar įsigyti naujus skrydžio bilietus kuo palankesnėmis sąlygomis.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Gruziją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.