Keliaujantiems į Madeirą

Mieli keliautojai,  rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

 

KELIAUJANTIEMS Į MADEIRĄ 

 

Vakcinuotiems

Nevakcinuotiems/Nepersirgusiems

Persirgusiems Anketos pildymas Apribojimai šalyje
Vykstant į Madeirą Covid-19 Skiepų sertifikato ar neigiamo testo rezultato pateikti nereikia. Vykstant į Madeirą neigiamo PGR neigiamo testo rezultato  pateikti nereikia. Vykstant į Madeirą Covid-19 Persirgimo sertifikato ar neigiamo testo rezultato pateikti nereikia. Anketos pildyti nereikia.

- Atvykusiems į Madeirą keliautojams oro uoste gali būti matuojama temperatūra bei atsitiktine tvarka nemokamai atliekamas COVID-19 PGR testas (net ir paskiepytiems asmenims, turintiems vakcinaciją įrodančius dokumentus).

 - Visiems nuo 6 metų visose viešose uždarose vietose būtina dėvėti medicinines veido kaukes.

 - SVARBU! Restoranuose, kavinėse, klubuose, kultūrinėse, socialinėse ar sportinėse erdvėse galite būti paprašyti pateikti skiepų, persirgimo sertifikatą arba antigenų testo (atliekamo kas savaitę) neigiamą rezultatą.

   

 Informacija dėl testų atlikimo Madeiroje:

  • Visą išsamią informaciją dėl testų atlikimo Madeiroje suteiks Tez Tour atstovai viešbutyje.
  • Testus galima atlikti daugelyje testavimo punktų. Antigenų testo kaina apie 15 EUR asmeniui.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

  • Vykstantiems į Madeirą būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas ir apgyvendinimo išlaidas.
  • Susirgus  COVID-19, Madeiros vyriausybė apsiima keliautojų gydymo išlaidas.
  • Jeigu atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame viešbučio kambaryje arba kitose karantinui skirtose patalpose, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį. Pasibaigus izoliacijos laikui, turistas turi atlikti pakartotiną COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą gali išvykti į Lietuvą. Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas, įsigijęs pilną kelionės paketą, negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o draudimas nedengia apgyvendinimo išlaidų, keliautojas izoliuojamas Madeiros vyriausybės lėšomis.
  • Prireikus gydymo ligoninėje, jei toks reikalingas, suteikiamas Madeiros vyriausybės lėšomis.
  • Už atgalinio skrydžio bilietus keliautojas moka savo lėšomis, jei jo neapmoka draudimas. Tez Tour pasirengęs padėti klientams rasti palankiausią variantą.