Keliaujantiems į JAE

Mieli keliautojai,  rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

KELIAUJANTIEMS Į JAE 

     

      1. COVID TESTAS

Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į JAE iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 96 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti popierinį atspausdintą sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą (elektroninis variantas nepriimamas). Taip pat privaloma atlikti pakartotinį testą po 12 dienų Dubajuje.

Keliaujantys tranzitu per Dubajų, neprivalo pateikti testo rezultatų, jeigu to nereikalaujama jų galutinio tikslo šalyje.

Atvykus į Dubajų, gali prireikti dar kartą atlikti testą. Laukiant testo rezultatų, negalima išvykti iš viešbučio ar gyvenamosios vietos.

Visi keliautojai, grįžtantys iš Dubajaus, esant skrydžių jungčiai per Olandiją, privalo su savimi turėti neigiamą COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą, net ir tais atvejais, kai per šalį vyskstama tranzitu. PGR testo atlikimui išvykstant, būtina iš anksto informuoti viešbučio registratūrą, kuri padės artimiausioje klinikoje atlikti testą (preliminari testo kaina 42-55 USD doleriai).
 

      2.  VIETOS NUSTATYMO FORMA

Keliautojai, atvykstantys į JAE privalo užpildyti sveikatos deklaracijos formą (Health Declaration Form).

       

      3. DRAUDIMAS

Atvykstantiems į JAE privaloma turėti sveikatos draudimą visų atostogų laikotarpiui, dengiantį koronaviruso gydymą bei saviizoliaciją.

 

      4. BENDRA INFORMACIJA KELIAUTOJAMS

  • Oro uoste bei lėktuve privaloma dėvėti kaukes (suaugusiems ir vaikams nuo 6 m.).
  • Vykstant į kelionę, į savo mobilųjį telefoną būtina atsisiųsti „COVID-19 – DXB Smart App“ programėlę.
  • Visi keliautojai privalo su savimi turėti atspausdintus skrydžio bilietus (į abi puses), galiojantį pasą, medicininių išlaidų draudimą.
  • Keliautojai, skrendantys su Emirates airlines arba FlyDubai avialinijomis, apdraudžiami automatiškai ir susirgus COVID-19, avialinijos apmoka gydymo išlaidas.

 

     TESTAI grįžtantiems į LIETUVĄ 

COVID-19 testus atliekančių laboratorijų sąrašas DUBAJUJE.


  •