Keliaujantiems į Italiją

Mieli keliautojai,  rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

 

KELIAUJANTIEMS Į ITALIJĄ 

 

Vakcinuotiems   Nevakcinuotiems/ nepersirgusiems Persirgusiems Išimtys Anketos pildymas Apribojimai šalyje

Apribojimai netaikomi.

Apribojimai netaikomi.

Apribojimai netaikomi.

 

Vykstant į Italiją, anketos pildyti nereikia.

- Visiems nuo 6 metų visose uždarose erdvėse rekomenduojamas medicininių veido kaukių dėvėjimas. Šiuo metu apsauginių kaukių naudojimas yra rekomenduojamas įstaigų viduje, viešajame transporte, įskaitant lėktuvus, renginiuose, teatro spektakliuose, kine, koncertuose, sporto varžybose, vykstančiose patalpų viduje, privalu dėvėti FFP2 tipo veido kaukes.

- Neturint reikiamo tipo kaukės, galite būti neįleisti į viešąjį transportą, o už visų reikalavimų nesilaikymą taikomos piniginės baudos.

-Nuo 2022 m. gegužės 1 d. Italijoje nebereikalaujama pateikti ES skaitmeninio COVID-19 sertifikato norint patekti į viešąjį transportą, kultūros įstaigas (muziejus, kino teatrus, viešus renginius ir kt.), restoranus, viešbučius, kitas įstaigas, išskyrus ligonines ir senelių prieglaudas.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

    • Vykstantiems į Italiją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas ir apgyvendinimo išlaidas.

Informacija dėl testų atlikimo Italijoje:

•   Prireikus, testai atliekami daugelyje vaistinių ir klinikų.