Keliaujantiems į Graikiją

Mieli keliautojai,  rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

 

KELIAUJANTIEMS Į GRAIKIJĄ 

 

Vakcinuotiems Nevakcinuotiems/Nepersirgusiems Persirgusiems Anketos pildymas Apribojimai šalyje

Vykstant į Graikiją ES Skaitmeninio Covid sertifikato ar neigiamo  testo rezultato pateikti nereikia.

Vykstant į Graikiją neigiamo PGR testo rezultato pateikti nereikia.

Vykstant į Graikiją ES Skaitmeninio Covid sertifikato (persirgtos ligos) ar neigiamo  testo rezultato pateikti nereikia.

Vykstant į Graikiją PLF formos pildyti nereikia.

- Visi ribojimai judėjimui šalies viduje nuimami.

- Veido kaukes uždarose patalpose privaloma dėvėti  iki birželio 1 dienos.

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

  • Susirgus  COVID-19, Graikijos vyriausybė apsiima keliautojų gydymo išlaidas.

  • Susirgus viešbutyje, keliautojas yra karantinuojamas specialiame kambaryje ar kitoje karantinui skirtoje vietoje mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Kiti keliautojai, su kuriais turimas artimas kontaktas taip pat karantinuojami Graikijos vyriausybės lėšomis.

  • Prireikus gydymo ligoninėje, transportas, gydymas bei karantinavimas viešbutyje, jei toks reikalingas, suteikiamas Graikijos vyriausybės lėšomis.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Graikiją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.