Keliaujantiems į Austriją

Mieli keliautojai,  rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

 

KELIAUJANTIEMS Į AUSTRIJĄ 

Atvykimo į Austriją sąlygas nustato Austrijos sveikatos apsaugos ministro įsakymas. Šis įsakymas skirsto šalis į atskiras grupes pagal epidemiologinę situaciją. Lietuva šiuo metu patenka į 1 sąrašą.

Atvykimo į Austriją sąlygos:

Vakcinuotiems Nevakcinuotiems/nepersirgusiems Persirgusiems Išimtys

Apribojimai šalyje

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra.

 

 

• Vakcinacijos nuo COVID-19 ligos gali būti reikalaujama lankantis pas gydytoją ar kitais specialiais atvejais. Austrijos sveikatos apsaugos ministro įsakyme yra išvardintos vakcinos, kurios yra pripažįstamos šalyje. COVID-19 vakcinų galiojimo trukmė sutrumpinta iki 270 dienų.

 

Informacija dėl testų atlikimo Austrijoje:
•    Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Austrijoje susitikimo metu.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Austriją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.