Apie TUI

TUI pasaulyje

„TUI Group“ (www.tuigroup.com) – įmonių grupė pasaulinėje turizmo rinkoje užimanti lyderio pozicijas, įkurta susijungus dviem didelėms Europos turizmo įmonėms: Vokietijos „TUI AG“ ir Didžiosios Britanijos „TUI Travel PLC“. Grupė jau 45 metus naudoja šypseną kaip logotipą ir su šūkiu „Atrask savo šypseną“ kiekvienam keliautojui siūlydama jam tinkamiausią kelionę. Grupė valdo 1,6 tūkst. kelionių agentūrų ir turizmo interneto svetainių, šešias avialinijas, kurių flotilę sudaro daugiau nei 150 lėktuvų ir tris kruizinių kelionių kompanijas su 16 kruizinių laivų. Grupei priklauso 380 viešbučių, tarp jų – aukščiausią kokybę užtikrinantys viešbučių prekės ženklai „RIU“, „Robinson“, „TUI Blue“ ir kt. „TUI Group“ keliautojams pasiūlo daugiau nei 180 kelionių krypčių ir kasmet visame pasaulyje aptarnauja virš 20 mln. klientų. Tarptautinė turizmo sektoriaus lyderė vienija 67 tūkst. darbuotojų dirbančių daugiau nei 100 šalių. TUI Group“ – viena iš pačių pelningiausių turizmo įmonių pasaulyje, ne kartą apdovanota prestižinėmis tarptautinėmis „World Travel Awards“ premijomis. 2013-aisiais buvo nominuota „Geriausio pasaulyje kelionių organizatorius“ ir „Geriausios pasaulyje užsakomųjų skrydžių aviabendrovės“ kategorijose. Įmonės apyvarta 2014-2015 metais siekė 20,1 milijardų eurų, įmonės pelnas – 1,069 milijardų eurų. TUI vertina šiuolaikinio keliautojo norą įgyvendinti savo troškimus bei idėjas kelionės metu ir padeda individualius poreikius paversti tikrove.

TT Baltics (TUI BALTICS)(www.tui.lv, www.tui.lt, www.tui.ee)

Baltijos šalių turistams pristatome visame pasaulyje žinomą prekės ženklą, kurio atėjimas į Baltijos regioną yra dalis kompanijos nuolatinės plėtros centrinėje ir rytų Europoje. „TT Baltics“, kuri valdo prekės TUI frančizės principu veiklą Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje) pradėjo 2018 m. rugsėjo 27 dieną – Pasaulinę turizmo dieną. Centrinis kelionių organizatoriaus biuras įsikūręs Rygoje, Vilniuje ir Taline – atstovaujantys biurai. Pirmieji skrydžiai iš Baltijos šalių prasidės jau nuo 2019 metų pavasario. Pirmiausia savo turistams pasiūlysime pamėgtas kryptis: Turkiją, Graikiją, Ispaniją ir Bulgariją ir žinoma TUI tinklo viešbučius bei nepriekaištingą keliavimo kokybę.

Pagrindiniai „TUI“ prekės ženklai

„TUI BLUE“

Naujasis viešbučių prekės ženklas „TUI BLUE“ skirtas tarptautinei auditorijai. Vienas iš prekės ženklo šūkių – „Patirk daugiau“ (“Explore the more“). Čia išskirtinis dėmesys skiriamas sveikatingumui, kokybiškam maistui ir geram poilsiui. Jūsų atostogos bus nepamirštamos!

„TUI MAGIC LIFE“

„TUI“ prekės ženklo viešbučiai atsižvelgia į dabartines tendencijas ir siūlo išskirtinę atostogų patirtį, kuri geriausiai atitinka visų tipų atostogautojų lūkesčius. Tai skatina „TUI“ augti ir tobulėti. Plėsdami savo tinklą, kad atitiktų visų klientų poreikius ir norus, „TUI“ atsižvelgia į pagrindinius prekių ženklus ir tris tarptautines viešbučių koncepcijas. Atpalaiduojančios atostogos paplūdimyje, kurių metu nereikia niekuo rūpintis– daugumos žmonių troškimas. Ir tai yra būtent tai, ką siūlo „TUI Magic Life“ grupės viešbučių tinklas. Viešbučiuose vykdomos sporto ir pramogų programos, todėl visi – šeimos, pavieniai keliautojai, poros ir grupės – galės mėgautis turiningomis atostogomis. „TUI Magic Life“ prekės ženklas sukurtas 1990 m. Pagrindinė idėja buvo sukurti „atostogas rojuje“ ir išpildyti visus poilsiautojų norus su „viskas įskaičiuota“ paslaugų paketu, kuris apimtų ne tik maistą ir gėrimus, bet ir daugybę kitų paslaugų, pavyzdžiui sporto ir pramoginius renginius. „TUI Magic Life“ šiuo metu priklauso 13 viešbučių Ispanijoje, Graikijoje, Turkijoje, Egipte ir Tunise. Planuojamas ir tolesnis šio viešbučių tinklo augimas. Ateityje numatytos atostogų kryptys Italijoje, Portugalijoje, Kroatijoje. Taip pat ir tolimoji Meksika bei Karibai.

„TUI FUN&SUN“

TUI FUN&SUN – poilsis visai šeimai! Tai viešbučiai, pritaikyti įvairaus amžiaus turistams. Šeimų su mažais vaikais patogumui, juose įrengtos mamų zonos su vaikų priežiūrai skirta įranga (mikrobangų krosnele, skalbimo mašina ir kt.). TUI FUN&SUN viešbučiuose gausu pramogų, renginių ir sporto užsiėmimų. O norintiems ramybės, įrengtos tik suaugusiems skirtos zonos.

Finansinės garantijos

Kelionių organizatoriaus TT Baltics SIA draudimo sutarties nr. LV18-35-10000027-0, visa draudimo suma: 2 000 000.00 EUR, AAS „BTA Baltic Insurance Company“

„TUI“ įmonės vertybės:

  • pagrindinės įmonės veiklos gairės: patikimumas, atsakingumas, įkvėpimas;
  • „TUI“ devizas: „Discover your smile“;
  • pagrindinis tikslas – būti orientuotais į klientą;
  • atostogos kartu su šeima.

Įmonės rekvizitai

TT Baltics, SIA
Adresas – Vienības gatve 109 – 311, Zemgales priekšpilsēta, Riga, LV-1058, Latvija
Reg. Nr. 40203149224
PVM mok. kodas: LV40203149224
Banko duomenys: Norvik Banka
Sąsk. Nr. LV71LATB0002210094068